Yerli üretim jeneratör'lerin güçlü ismi: İdea jeneratör

Dünyada 2000’li yılların başlarından itibaren jeneratör pazarı hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Özellikle 2005-2010 yılları arasında ciddi bir artış gösteren bu pazar, Türkiye’de 500 milyon dolara yakın bir bütçeye sahip.
Bu haber 2016-03-01 16:46:03 eklenmiş ve 15054 kez görüntülenmiştir.

Son dönemlerde ise Türk jeneratör firmalarının da etkin bir şekilde faaliyete geçmesinin ardından büyük bir ticaret hacmine kavuşan jeneratör pazarı, bu alandaki her türlü ihtiyacın giderilmesi için çalışmalarına hız vermiş ve konumlarını güçlendirme yönünde de önemli adımlar atmıştır. Özellikle İdea Jeneratör olarak bilinen ve aile şirketi bünyesinde emin adımlarla ilerleyen firma, dünya genelinde ciddi bir hacme sahip olan jeneratör dünyasında kendilerine bir yer edinebilmek için üstün bir performans göstermektedir.

Dünyadaki her türlü gelişim, doğal olarak Türkiye pazarındaki gelişimleri de hızlandırmakta ve hatta mecburi kılmaktadır. Enerji alanındaki bazı sıkıntılı durumların giderilmesi, seneler sonra oluşabilecek enerji sorunlarına karşı tedbir yaratılması ve insanların doğaya ihtiyaç duymaksızın kendi enerjisini üretmesi açısından jeneratör dünyası, her geçen gün gelişimini açık tutmuştur.

TÜRKİYE JENERATÖR PAZARI BÜYÜYOR

İdea Jeneratör olarak çalışmalarını yürüten firma, Türkiye pazarın ihtiyaç duyulan açığı kapatmak için itinalı bir şekilde ilerlemektedir. Özellikle enerji alanındaki çeşitli gereksinimleri yurt dışı yerine yurt içi bir firma tarafından gerçekleştirilmesinin, ülkenin faydasına olacağını da savunan ve adeta Türkiye’yi dışarı bağımlılıktan kurtarmak için faaliyet yürüten bu firma, Türkiye pazarının büyümesi ile büyümekte ve kendisi büyüdükçe de pazara olumlu katkı sağlamaktadır.

Bünyesinde 7 adet kalite belgesi bulunan, çok büyük firmalara destek sağlamasından dolayı referansları da kuvvetli olan bu jeneratör firması, aynı zamanda dizel jeneratör üretimini ve hizmetini de sunmaktadır. Bunların yanı sıra anlaşma sağladığı şirketlere, firmalara veya kurumlara öncelikle performans testi ve güç tespiti yapmaktadır. Jeneratör setlerinin hassasiyetle test edilmesinin sebebi ise sahada oluşabilecek sorunların önünü kesmektedir. Ayrıca güç tespiti ise kullanıcıların ihtiyacı kadar bir jeneratör hizmeti sunmak amacıyla yapılır. Uzman teknisyenler, gereken inceleme ve araştırmaları yaptıktan sonra en uygun çözümleri müşterilerine sunarlar. Jeneratör alımının ardından kenara çekilmek yerine, firmalara 7/24 destek sunabilen ve montajında, kurulumunda, yedek parça ihtiyacında hatta satış sonrası destek çalışmalarında da etkin bir şekilde rol alan bu jeneratör firması, Türkiye’deki pazarın en etkin satıcılarından bir tanesidir. Aynı zamanda öncü firma olmayı da kendisine hedef edinmiştir. 

İdea Jeneratör İzmir Bölge temsilciliğini açtı

Jeneratör piyasasının güçlü firması, izmir bölge temsilciliğini de açarak ege bölgesi pazarında da oyunun içinde olduğunu gösterdi.

İdea Jeneratör Harita
 Haritayı Büyüt


ETİKETLER : jeneratör dizel jeneratör benzinli jeneratör
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sektörel haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2021 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör