bodrum escort hatay escort canakkale escort sanliurfa escort elazig escort eskisehir escort izmir escort izmit escort sivas escort konya escort

kayseri escort

http://www.videogaziantep.com https://www.gazianteplitosunlar.com http://www.gaziantepdelta.com http://www.gaziantepneistiyor.com

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Tolga AYTUĞ (tolga@teknobanka.com)
Aytuğ Medya Grubu

Haber Müdürü / News Director
Gamze HOŞGÖR (gamze@teknobanka.com)

Haber Editörleri / News Editors
Tuğrul BAYRAK (tugrul@teknobanka.com)
Gizem YILMAZ (gizem@teknobanka.com)
Aynur AZRA (aynur@teknobanka.com)
Yasemin PAKLACI (yasemin@teknobanka.com)

Gece Editörleri / Night Shift Editor
Pelin EGELİ (pelin@teknobanka.com)
İpek TUNA (ipek@teknobanka.com)

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Melda KOYUNCU (melda@teknobanka.com)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Serpil ATAY

Mali Müşavir / Financial Advisor
Can BAKAR

Yazılım/Software
Gazisoft Bilişim Hizmetleri

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres ve İrtibat / Adress
FSM Caddesi Beşler Plaza B Blok Kat:6 Daire: 8 Kavacık – Beykoz / İstanbul
Telefon: +90 216 693 1101
Fax: +90 216 693 1101

İletişim Mail / Contact Mail
info@teknobanka.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Haberra.com yazıların sorumluluğunu almaz.


ankara escort
mersin escort
adana escort
konya escort
malatya escort
konya escort
konya escort
konya escort

Spor

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör