Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler

Esenler ikinci el eşya alan yerler ismi ile ortaya çıkan eski kullanılmış ikinci el eşya mağazası pek çok eskiyi alırken, isteyen tüm kişilere de yenilik getirebileceği iddiasındadır.
Bu haber 2017-02-08 08:46:04 eklenmiş ve 514 kez görüntülenmiştir.

Esenler’de de insanların refahı yavaş, yavaş yükselmekte ve aynı zamanda yeni işler yeni meslekler daha doğrusu yeni yaşam alanları yeni ihtiyaçlar…

Eski eşyaları alan mağaza bu ihtiyaçlar doğrultusunda ticaret hayatına merhaba diyerek 1989 Haziran Ayında Sektöre İlk Adımını atmıştır. Daha önceki meslek tecrübesinin üzerine sektörün getirdiği ihtiyaçları, insanların alım gücünü yani ekonomik düzeylerini dikkate alarak yeni tecrübeler ekleyerek bu günlere gelmiştir.

Vizyon olarak her zaman müşteri memnuniyeti, ihtiyaca yönelik ürün temini, müşteri problemlerine kalıcı çözümler üretme, alış ve satış sonrasında müşteri desteği gibi önemli unsurları özenle bünyesinde korumuştur. Esenler ikinci el eşya alan yerler’ uzman konusunda ehliyetli ve hızlı kadrosu 7/24 Hizmet Anlayışını benimseyerek çalışmalarını sürdürmüş eski eşya sektörüne yeni bir anlayış getirmişlerdir.

İstanbul’un tüm ilçelerine ayrım gözetmeksizin ikinci el eşya, beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya alım ve satım hizmetini vermektedir. Özel sipariş eşya hizmeti ve takas model hizmeti ile de sektörde bir ilki başlatmanın gururunu taşıyan spot mağazası haftanın yedi günü yirmi dört saat üzerinden faaliyet sürdürmektedir.

Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımının olduğunu vurgulayan firma’ bu yaklaşımın, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe geliştiğini vurgulamaktadır.

İkinci el eşya alım ve satım hususunda ihtiyacınıza yönelik çözümleri bulabileceğiniz firmalardan olan spot mağazasının resmi internet sayfası http://www.esenlerikincielesya.com adresi üzerinden yayın yapmaktadır. İlgili sitede firmanın tüm detaylarını görebilirsiniz.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör