İş Dünyasında Daha Fazla Kadın Yer Alacak!

Kadınların güzellik uzmanlığı kursları sayesinde hem piyasadaki açığı kapattıkları hem de iş dünyasında kadınların daha güçlü olmasını sağlamaktadır.
Bu haber 2017-01-06 10:58:52 eklenmiş ve 415 kez görüntülenmiştir.

Eski zamanlardan beri iş dünyasında ikinci planda bırakılan kadınlar, gelişen dünyada daha fazla söz sahibi olmaya başlaması ile beraber, onların iş dünyasındaki faaliyetlerinin artırılması için de çeşitli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Hem devletin hem de özel birçok kişi ve kurumların desteklediği kadınlar, farklı alanlarda eğitimleri veya yetenekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar gerçekleştirebilirler. Bunun için birçok başarılı kadın da destek vermekte, kadınların iş dünyasında farklı alanlarda yer alabilmesi için çeşitli kurslar, eğitimler ve maddi desteklerle beraber yer almasını sağlamaktadır. Kadınların iş dünyasında yer almasını en çok destekleyen kurumlardan bir tanesi de güzellik uzmanı yetiştiren Sevgi Akademi’dir.

Sevgi Akademi, uzun yıllardır İzmir’deki merkezinde kaliteli güzellik uzmanları yetiştirmekte ve verdiği derslerle buradan sertifika alan kadınların hem Türkiye’de hem de dünyada iş teklifi almasını sağlamaktadır. 2008 yılından beri profesyonel anlamda güzellik uzmanları, estetisyenler, makyaj uzmanları, masaj uzmanları ve daha pek çok alanda kişinin yetişmesini sağlayan Sevgi Akademi, verdiği MEB onaylı sertifikalar sayesinde de buradan ayrılan kadınların yasal olarak bu mesleği icra edebilmesini sağlamıştır. Genç ve dinamik bir kadro ile iş dünyasına başarılı kadınlar kazandıran ve üstelik güzellik alanındaki açığı da kapatmak için çabalayan bu akademi, bünyesinde farklı kurslar barındırmaktadır. Bu kurslar şöyledir:

Sevgi Akademi Kursları

 

-          Estetisyenlik Kursu

-          Güzellik Uzmanlığı Kursu

-          Manikür – Pedikür Kursu

-          Protez Tırnak Kursu

-          Profesyonel Makyaj Kursu

-          Masaj Kursu

-          Kalıcı Makyaj Kursu

-          IP Lazer Kursu

-          Saç Simülasyonu Kursu

-          SPA Yöneticiliği Kursu

 

Bu kurslar sayesinde her alanda iyi eğitimli kadınlar yetiştiren Sevgi Akademi’nin öğrencileri ise daha mezun olmadan birçok farklı güzellik merkezinden iş teklifi almaktadır. Günümüzde oldukça popüler olan ve yüksek talep içeren güzellik alanında hem kendi iş yerini açmak hem de farklı merkezlerde eğitim aldığı alanlarda çalışmak isteyenler, bu tür kaliteli eğitim merkezlerinden güzellik hakkında her türlü eğitimi alabilirler. Türkiye’de bu işi en iyi yapan markalardan bir tanesi olan Sevgi Akademi, yaptığı çalışmalar ile iş dünyasında daha fazla kadının söz sahibi olması, daha fazla kadının ekonomik özgürlüğünü kazanmasını, daha fazla kadının iş yeri açmasını desteklemektedir. Uygulamaları eğitimleri ile sorunsuz ve başarılı bir eğitim süreci gerçekleştiren bu merkez, Türkiye’nin birçok noktasından öğrencilerini ağırlamaktadır. Sevgi Akademi ve eğitimleri hakkında birçok bilgi akademinin internet sayfası akademisevgi.com adresinde yer almaktadır.

 

İstihdama katkı sağlayan, ekonomik açıdan hem kadınların hem de genel anlamda ülkenin kalkınmasına yardımcı olan Sevgi Akademi, merkezinde yetiştirdiği uzmanların kalitesi sayesinde de birçok alanda iş kapısı açıyor. 

Akademi Sevgi Bilgileri

Firma: Sevgi Akademi

Hizmet: Estetisyenlik | Güzellik Uzmanlığı Kursu

Webhttp://www.akademisevgi.com/

Telefon: 0850 466 0 555


ETİKETLER : estetisyenlik kursu güzellik uzmanlığı kursu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör