Sevgili Kitabı Nedir ve Nasıl Hazırlanır?

Sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü ve daha birçok özel günde hediye olarak verilebilecek sevgili kitabının nasıl hazırlandığını, nasıl sipariş edildiğini biliyor musunuz?
Bu haber 2017-01-05 15:42:20 eklenmiş ve 484 kez görüntülenmiştir.

Sevgililer günü yaklaşırken, birçok insan sevgilisi için özel bir hediye vermek için düşünmeye başlamıştır. Özellikle romantik ve duygusal bir hediye vermek isteyenler güzel bir fikir bulmak amacıyla seçenekleri değerlendirmek ve hediye seçimini aceleye getirmemek için şimdiden hediye hazırlamaya, almaya veya sipariş vermeye başlamıştır. Son zamanlarda romantik hediye dendiğinde akla ilk gelen seçenekler arasında sevgili kitabı gelmektedir. Bu kitaplar, içerisinde çifte dair isim veya özel tarihleri barındıran, içeriğine göre farklı sayfalar ve düzenlemeler bulunan, hatta kişilerin kendilerinin yazdıklarının basılabileceği kitaplardır. Bu nedenle iki kişi arasındaki özel bir hediye olmakta ve böylece sevgililer gününe yakışır bir ortam yaratmaktadır.  

 

Bu tür sevgili kitabı hediyeleri, yalnızca erkekler tarafından alınabilecek bir hediye değildir. Aynı zamanda isteyen kadınlar da sevgilileri veya eşleri için böyle güzel bir hediye hazırlatabilir ve sevgililer gününde veya herhangi özel bir günde verebilir. Çünkü yalnızca kadınların değil, erkeklerin de kendilerini değerli hissetmeye ihtiyaçları vardır. Bu tür ayrımcılıkların yapılmadığı ve yalnızca kadının mutlu edilmesi gerektiği düşünülmediği ilişkilerde daha sağlıklı ilerlemeler görülmektedir. Bu ilerlemeler için özel günlerdeki özel anların da büyük katkısı vardır.  

 

Sevgili kitabı çeşitleri birçok firma tarafından farklı algılanmaktadır. Öncelikle fotoğraf albümü şekline düzenlenebilecek kitap baskılarının olmasının yanında tamamen çizim ürünleri yani karikatürler aracılığıyla düzenlenebilecek kitaplar vardır. Ancak bunlardan farklı olarak içerisinde hem yazı hem fotoğraf hem duygusal sözler barındıran sevgili kitabı çeşitleri de mevcuttur. Bunun gibi kitaplara da sevgiliyedair.com adresinden ulaşılabilmektedir. Bu kitaplarda öncelikle sipariş veren kişiden özel bilgiler alınmaktadır. Kitabın kapağında ne yazacağı, hangi fotoğraf olacağı, içeriğinde neler olacağı gibi birçok bilgi ile bu hediye tamamen iki kişiye özel bir hal alır. Böylece romantik bir hediye yalnızca internette geçirilen kısa bir süre ile hazırlanmış olur. 

 

Bu hediyenin nasıl hazırlandığına dair daha iyi bir bilgi olması açısından sevgiliyedair.com adresindeki sipariş bilgilerini sizinle paylaşacağım. Öncelikle bu sitede yer alan ve Türkiye’de en çok sipariş alan sevgiliye kitap çeşidinde, yazar adı, kitap basım tarihi yer almaktadır. Yazar adında isteyenler yalnızca kendi isimleri yazdırabilirler, isteyenler de çift olarak iki isim yazdırabilirler. Basım tarihi olarak geçen zamanda ise genellikle çiftin yıldönümü yazmaktadır. Ayrıca kitabın daha sağlıklı bilgilerle hazırlanması açısından çiftin ilişki durumu yani sevgili, evli veya nişanlı gibi durumu da belirtilmektedir. Daha sonra alınan bilgilerde ise sevgili adı, kitap için düşünülen isim, arka kapak metni, ilk tanışma tarihi, tanışma sırasında yaşananlar, ilk buluşma anı, çiftin birbirine hitap şekli, kısa ve güzel bir anı, hangi özel gün için hediye edileceği, ne kadar süredir çift olunduğu ve hatta sevgilinizin göz rengi dahi sorulmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda hazırlanan özel kitap, yalnızca sevgililer günü için değil tüm özel günler için ideal ve saklanabilir bir hediyedir. Ayrıca kitabın ön veya arka kapağında, hatta yazı sayfalarının arka fonunda yer alacak fotoğraflar dahi seçilebilmektedir. Böylece ömür boyu saklanabilecek çok özel bir sevgiliye kitap düzenlenmiş olur.  

 

 

Sipariş Vermek İçin 

 

İçerikSevgiliye kitap

Telefon: 0546 896 98 99 

E-postasevgiliyedair@gmail.com 

Taksit: 9 Aya Kadar Taksit İmkanı 

  

 


ETİKETLER : sevgili kitabı sevgiliye kitap
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör