Baskılı Poşet Sipariş Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük ve büyük çaplı işletmelerin en önemli reklam kaynaklarından bir tanesi markaya ait poşetler veya torbalardır. Üzerinde markanın logosu bulunan bu alışveriş torbaları, aynı zamanda önemli bir reklam aracıdır.
Bu haber 2016-11-16 15:35:11 eklenmiş ve 764 kez görüntülenmiştir.

Küçük çaplı işletmelerden büyük çaplı işletmelere kadar pek çok marka, kendilerine ait farklı tasarımlarda poşetler veya torbalar sipariş ederler. Bu poşetler sayesinde hem kendi prestijlerini oluşturmakta hem de müşterilerine reklamlarını yapmaktadırlar. Bu nedenle baskılı torbalar oldukça önemlidir.

 

Bu tür poşetleri sipariş ederken firmalar veya markaların poşetlerin üzerine yalnızca logolarını bastırabilirler. Ancak küçük işletmeler için öncelikle firmanın adı, adresi, telefonu varsa logosu, hatta varsa web sitesinin adresini de yazdırmalıdır ki insanlar onlara nasıl ulaşabilecekleri konusunda fikir sahibi olsun. Taşınacak ürün çeşitlerine göre asgari ve azami boyutlar belirlenmeli ve farklı ebatlarda poşetler sipariş edilmelidir. Ayrıca satılan ürünlerin ağırlığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü poşetlerin veya torbaların ürünlerin ağırlığından yıpranmayacak ölçüde sağlam olması gerekir. Hatta satılan ürünlerin çeşitlerine göre poşetlerin içerisinin görünüp görünmemesi bile önem taşır. Bu konuda bir fikir oluşturulduktan sonra poşet basım merkezlerine bu konuda bilgilendirme yapılmalıdır.

 

Plastik reklam poşetleri PE hammaddeden yapılan ve istenilen zemin renklerine altı renk baskı imkanı ile çeşitli farklı modellerde üretilebilmektedir. Mağazalarda en çok kullanılan poşet çeşitleri, el geçmeli olarak tanımlanan çeşitlerdir. Bunların yanında yumuşak saplı mağaza poşetleri, sert saplı mağaza torbaları, veya farklı modern mağaza poşetleri de kullanılmaktadır. İsteyen firma ve markalar bunlar arasından istedikleri seçenekleri tercih edebilir ve kendi markalarının reklamlarını yaptırabilirler. Birçok baskı merkezinde ise klasik baskılı poşetler de üretilmektedir.

 

Markalaşma Süreci | Baskılı Poşet

 

Bir marka, küçük bir işletme olarak hizmet verse de markalaşma yönünde çeşitli adımları gerçekleştirmesi gerekir. Bunların başında markanın veya işletmenin kaliteli ürün satması gelir. Ayrıca ikinci en büyük etki ise renk, dizayn ve markaya uyum yönünde kaliteli olan bir ambalaj gerekir. Bu ambalaj ise küçük ve büyük işletmelerde ise baskılı poşetlerdir. Ayrıca markalaşma için satış sonrasında destek vermek de önemlidir. Çünkü müşteriler, aldıkları ürünlerle ilgili satış sonrasında zaman zaman destek almaya ihtiyaç duyarlar. Bunların ardından doğru reklam çalışmalarıyla desteklenmesi halinde de markalaşma sürecinde olumlu etkiler görülmektedir.

 

 

İşletmelerin, satışlarında en önemli unsurlarından bir tanesi poşetler ve torbalardır. Kaliteli ve üzerinde firmaya ait logo ve iletişim bilgileri bulunan torbalar, reklam bakımından büyük fayda sağlar ve insanların bu işletmeyi benimsemelerini ve daha sonra da buradan alışveriş yapmalarını sağlar. Bu tür torbalar için hizmet veren Taha Ambalaj, http://www.baskiliposetmerkezi.com/ adresinde istenilen özelliklere sahip poşetlerin üretimini gerçekleştirmekte ve bu konuda işletmelere uygun fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

 

Firma: Baskılı Poşet Merkezi

Webhttp://www.baskiliposetmerkezi.com/

Telefon: 0850 885 10 40

GSM: 0536 860 09 72

E-mail: bilgi@tahaambalaj.com


ETİKETLER : baskılı poşet
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör