GetMyAds Nedir ve Nasıl İşler?

Getmyads çalışma ortaklığı ile kazanç sağlanmakta ve yeni üyelerle bu kazanç sürekli olarak artabilmektedir.
Bu haber 2016-08-04 15:01:52 eklenmiş ve 2083 kez görüntülenmiştir.

Getmyads, 2008 senesinde bir reklam şirketi olarak iş dünyasına adımı atmıştır. Aynı sene, kendi müşterileri ve reklam verecekleri dünya çapındaki siteler arasında bir aracı görevini üstlenmiştir. Kısa sürede başarılı çalışmalara imza atan ve 2015 senesinin Mayıs ayında satış ortaklığı sistemine geçme kararı almıştır. Bu şekilde çalışmalarını hızlandıran Getmyads, 2016 senesinin Ocak ayında ise kapılarını satış ortaklarına açtığını duyurmuştur. İyi bir kazanç sistemi hazırlayan ve hem ortaklarına hem müşterilerine kazanç sağlayan bu şirket, internetten para kazanmanın da önünü açmıştır.

 

Birçok insan bu sistemi ve ismi duymuş olsa da çalışma sistemleri hakkında fazla bilgiye sahip değildir. Öncelikle getmyads üzerinden reklam paketi satın alınmaktadır. Bu paket hakkında da insanların akıllarında herhangi bir soru işareti oluşmaması açısından, paket fiyatı 50 dolar olarak sabitlenmiş ve paket süresi de 600 gün olarak belirlenmiştir. 600 gün boyunca aynı paket üzerinden kazanç sağlanılmaktadır. Kazancın tablosu ise şu şekilde belirlenmektedir: 50 dolar verilerek alınan paket, 20 ay sonunda 250 dolar olarak dönüş yapabilmektedir.

 

Getmyads’de havuz sistemi yer almaktadır. Havuz sisteminde ise günlük kazancın yarısı çekilebilir ve diğer yarısı da yeni bir reklam paketi almak üzere kullanılabilir. Kazancın tamamını çekmek mümkün değildir. Çünkü sistemin devamlılığı açısından en makul yol bu şekilde belirlenmiştir. Bu yolla reklam paketlerinin ücretlerinin çıkarılması için 5,5 ay yeterlidir. Ancak satış ortaklığı ile bu kazanç çok daha yüksek rakamlar görebilir. Ülkemizde getmyads türkiye olarak hizmet veren bu sistem, Türkiye genelinde de kendi satış ortaklarını aramaktadır. Ancak hakkında fazla bilgiye sahip olunmaması veya yeterli güvenilirlik seviyesine ulaşılmaması nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Ancak firma, yaptığı çalışmalar karşısında kanıt sunmakta ve profesyonel yapısı ile sorunsuz ortaklıklara imza atmaktadır.

 

Satış ortaklık programının büyük kazançlar sağlayabildiği ortadadır. Ortakların tavsiye ettikleri reklam paketleri üzerinden %12 kazanç sağlanır. Eğer ortaklığa dahil edilen kişi de bir başka müşteriyi dahil ederse, bu ortaklık üzerinden de kazancınız %12 olacaktır. Muazzam bir işleyiş şeklinde kurulmuş ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde de kullanılmaktadır. www.getmyadstr.net adresinde, çalışmalarla ilgili getmyads ödeme kanıtı yer almaktadır. Güven duygusunun inşa edilmesi ve akıllarda oluşan soru işaretlerinin tamamen kaldırılması açısından yetkililer, sistemin başarılı bir şekilde işlediğini ve çalışmaların birçok ortakla beraber devam ettiğini kanıtlamak için böyle bir yönteme başvurmuştur. 

 

www.getmyadstr.net


ETİKETLER : getmyads
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör