Prefabrik veya Konteyner Ev Yaptırmak İsteyenler

Prefabrik ve konteyner yapımında en güvenilir adres Monte Grup'tur. Bu firmanın tüm çalışmalarına www.prefabrikvekonteyner.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Bu haber 2016-06-07 15:40:33 eklenmiş ve 933 kez görüntülenmiştir.

Konteyner veya prefabrik olarak adlandırılan yapılar, pek çok alanda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kolaylıklarının yanında modern ve kullanışlı kullanım göstermesinden dolayı farklı alanlara da yayılmakta, hatta insanlar daha düşük maliyetli, afetlere ve hava koşullarına dayanıklı bu yapıları kendilerine yuva olarak da tasarlamaktadırlar. Son zamanlarda emlak fiyatlarında ve yapı sektöründeki büyük artış insanları alternatif yollara ilerlemeye sürüklemiştir. Böylece insanlar, harcayacakları paranın belki de 3’te 1’i kadar bir maliyetle kendilerine benzersiz evler, villalar, kafeler, iş yerleri inşa edebilirler. Prefabrik olarak adlandırılan yapıların yalnızca zor durumlarda kalındığında kullanılan yapılar olduğu düşünülmektedir. Oysa ki bu durum kesinlikle yanlıştır. Günümüzde birçok firma, şirket veya kişiler, bilerek bu tür yapıları tercih etmektedirler. Özellikle yazlık mekanlarda ve ağır hava koşullarının yoğun olmadığı yerlerde bu tür evler, iş yerleri, ofisler tercih edilebilmektedir.

 

Prefabrik Yapıların Avantajları

 

Konteyner veya prefabrik yapıların yapımı çok daha pratik ve hızlıdır. Özellikle evlerin büyüklüğüne göre süresi değişse de eğer temel betonu atıldıysa yapımı 1 hafta 10 gün arasında tamamlanabilir. Normal bir evin yapımı ise uzun zaman alabilir. Bu durumda hem işçilikten hem de zamandan tasarruf edilmesi sağlanır. Bu tür evler modüler yapı olarak da değerlendirilir. Prefabrik yapıların malzemeleri fabrikada üretilir ve yalnızca monte edilmesi kalır. Böylece bu evde ek kat da eklenebilir. Bu tür evlerin depreme çok daha dayanıklı olduğu da bilinmelidir. Monte edilebilmesi açısından kolay nakledilebilen bir yapıya da sahiptir. Estetik ve kullanışlı olması özellikle bahçe içinde kendisine ait bir eve sahip olmak isteyenlerin hayallerini süsleyebilecek bir görünümdedir. Bu tür işlemlerin kesinlikle işini iyi bilen kaliteli firmalar tarafından yapılması gerekir. Ciddiyet gerektiren bu işlemlerde oluşabilecek herhangi bir hata verilen tüm paranın boşa gitmesine ve yapıda kapanmayacak yaralar açılmasına neden olur. Monte Grup, tüm konteyner ve prefabrik çalışmalarda olduğu gibi konteyner ev projelerinde de profesyonel çözümler sunmakta ve müşterileri için benzersiz tasarımlar, kaliteli işçilik sergilemektedir. Yalnızca ev yapımında değil birçok farklı alanda farklı sektöre hizmet eden bu firma, prefabrikvekonteyner.com sitesi üzerinden farklı çeşitlerdeki çalışmalarını sergilemektedir.

 

Monte Grup Konteyner ve Prefabrik Çalışmaları

 

Monte Grup, konteyner ve prefabrik alanında akla gelebilecek her türlü çalışmayı sergilemektedir. Bu çalışmalar aşağıda belirtildiği gibidir:

 

Konteyner: Metropol konteyner, cafe-büfe konteyner, konteyner ev, şantiye konteyner, ofis konteyner, kabin konteyner, bekçi konteyner, askeri konteyner, depo konteyner, yemekhane konteyner, yük konteynerı.

 

Özel üretim konteyner: Modifiye konteyner, kurşun geçirmek konteyner, tank konteyner, soğuk oda konteyner, birleşik konteyner çözümleri, kimyasal atık konteyner, jeneratör konteyner, zırhlı güvenlik kabini, deprem-afet konteyner, garaj konteyner, su arıtma konteyner.

 

Mobil Ürünler: Mobil ameliyathane, mobil mutfak, mobil fırın, mobil hastane, mobil tuvalet, mobil yatakhane, mobil tribün, mobil karavan ev.

 

Prefabrik: Tek katlı prefabrik ev, dubleks prefabrik ev, prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane, prefabrik şantiye binası, prefabrik ofis, prefabrik okul, prefabrik yapılar.

 

Firma İletişim Bilgileri

Webhttp://prefabrikvekonteyner.com/

E-posta: destek@konteynergrup.com

Telefon: 0216 240 06 00


 

 

 


ETİKETLER : konteyner konteyner ev şantiye konteyner prefabrik ev
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör