Gürültülü Makineler İçin Kaliteli İzolasyon Çalışmaları

Ses izolasyonu alanında uzun yıllardır hizmet veren Güriz İzolasyon, çalışmalarında kalite ve uygun fiyatı bir arada kullanmakta ve izolasyon çalışmalarında her türlü hizmeti sunmaktadır.
Bu haber 2016-05-30 16:05:39 eklenmiş ve 1029 kez görüntülenmiştir.

Birçok iş makinesi veya elektronik cihazlar zaman zaman yüksek desibelde ses çıkarabilirler. Günlük hayatta ve özellikle sanayi bölgelerinde sıkça görülen bu tür makineler, çevrede ciddi bir gürültü kirliliği oluştururlar. Yalnızca makineler değil, müzik veya dans stüdyoları, eğlence mekanları, jeneratör bulunan binalarda da izolasyon çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. İster bir mekanın tamamının izole çalışmaları, ister bir makinenin izole çalışmaları olsun, bunların tamamı kaliteli firmalar tarafından özenle gerçekleştirilmelidir. Örneğin; jeneratör ses izolasyonu çalışmalarında makinelerde performans düşüklüğüne sebep olmadan, verimini azaltmadan ve bir sorun oluşturmadan izole çalışmaları gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle her türlü yalıtım sistemleri için profesyonel firmalar tercih edilir.

 

Güriz İzolasyon İle Gürültüsüz Bir Hayat

 

Türkiye’deki en önemli yalıtım şirketleri arasında yer alan Güriz İzolasyon, bu alandaki çalışmalarda öncü bir firma niteliği taşımaktadır. Uzun yıllardır gürültü kontrolü ve ses yalıtımı alanında kaliteli hizmet sunan bu firma, birçok çalışma gerçekleştirmekte ve müşterilerinin bu alandaki sıkıntılarının tamamına kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktadır. Bu çalışmalar arasında; chiller ses izolasyonu, soğutma grubu ses izolasyonu, jeneratör ses yalıtımı, havalandırma üniteleri ses yalıtımı, kompresör ses yalıtımı, blower ses yalıtımı, akustik panjurlar, gürültü bariyerleri, hidrafor ses yalıtımı, klima dış ünitesi ses yalıtımı, yankı önleyici duvarlar ve daha birçok çalışma yer almaktadır.  10 seneden fazla süredir bu alanda hizmet veren Güriz İzolasyon, birçok önemli firma ile çalışmakta ve güçlü referanslar sunmaktadır. Çalışmalarında kaliteli malzeme ve ince işçilik sunan bu firmada tecrübeli çalışanlar yer almaktadır.

 

İzolasyon çalışmalarında atılan yanlış adımlar, çalışma için harcanan bütün emek ve paranın çöpe atılmasına neden olmaktadır. Üstelik bu çalışmalar çevreye ve uygulanan makineye zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır. Bu tür sorunların oluşmaması için Güriz İzolasyon doğru bir tercih olacaktır. Bu firmaya aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 

Web: www.sesizolasyonu.web.tr

Telefon: 0216 475 88 18

E-posta: info@gurizizolasyon.com

 

 


ETİKETLER : soğutma grubu ses izolasyonu chiller ses izolasyonu jeneratör odası ses izolasyonu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör