Van Haberlerinin Güvenilir Kaynağı

Doğu illerinin kendi bölgeleri için oluşturdukları haber kaynakları oldukça güvenilir bir yapı sergiliyor. Bunlardan bir tanesi de sehrivan.com sitesi.
Bu haber 2016-05-27 17:08:43 eklenmiş ve 977 kez görüntülenmiştir.

 

İnternet haberciliği beraberinde pek çok avantajı da getirmiştir. İnsanlar birçok habere çok daha hızlı ulaşırken, bölgesel veya yerel haberciliklerde de ciddi bir artış görülmüştür. Çünkü internet sayesinde çok daha düşük maliyetli olarak birçok çalışma gerçekleştirilebilir. Böylece insanlar kendi bulundukları veya haber almak istedikleri bölgelerle ilgili internet haber siteleri üzerinden istedikleri haberi alabilirler. Bunun dışında haberlere hızlı ulaşılması, kamuoyunun da hızlı bir şekilde oluşmasını sağlamaktadır. İnsanlar internet üzerinden anında öğrendikleri haberler veya hadiseler hakkında anında tepki verebilmekte ve yakınlarıyla bu tür konuları paylaşabilmektedirler. Böylece hızlı bir ulaşım ve bilgilendirme sağlanır.

 

 

Haber kaynaklarının doğru, güncel ve aynı zamanda da güvenilir olması gerekmektedir. Provokasyon amacıyla saptırılmış veya yanlış haber sunan kaynaklar, insanların sosyal medya üzerinden paylaşımlarının desteği ile kısa süre içinde bir bilgi kirliliği oluşturabilirler. Bu bilgi kirliliği içindense doğru olanları seçmek veya bulmak zorluk oluşturur. Bu nedenle bölgesel ve yerel habercilik yapan internet sitelerinde de güvenilir kaynaklar tercih edilmektedir. Son zamanlarda doğu illerinden gelen yoğun haberler arasından en güncel ve doğru olanlarını seçmek de büyük bir iştir. Bu nedenle sehrivan.com sitesi gibi kendi ili hakkında bilgi vermekle kalmayıp, Türkiye ve Dünya gündeminden de önemli bilgiler veren bu sitede Van ili ile ilgili her türlü detay yer almaktadır. Önemli haberleri sunarak insanları aydınlatmayı amaçlayan ve her zaman güncel bir site profili çizen bu sitede ekonomi, siyaset, eğitim gibi kategoriler de yer almaktadır. Ayrıca van ili ile ilgili seri ilanlar ve firma rehberine de bu site üzerinden ulaşmak mümkündür. 

İletişim Bilgileri

web: sehrivan.com

 


ETİKETLER : van haber van haberleri vandan haberler
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör