İstanbul’da Kaliteli Bir Tesisatçı Arayanlar İçin: Dizayn Tesisat

İstanbul'daki tesisat sorunlarında güvenilir bir tesisat firması ile anlaşılması gerekmektedir. Dizayn Tesisat, her türlü su kaçağı veya tıkanıklık açma gibi çalışmalarda etkin bir şekilde görev almaktadır.
Bu haber 2016-05-11 14:58:57 eklenmiş ve 670 kez görüntülenmiştir.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir ve büyük bir metropoldür. Bu kadar fazla insanın, fazla yapının bulunduğu yerde de doğal olarak bazı sorunlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu sorunların başında ise alt yapı sorunlar, bina yapım aşamasında meydana gelen sorunlar veya sonradan oluşan tesisat sıkıntıları yer almaktadır. Tesisat sıkıntıları için insanlar kendileri çözüm üretmeye çalışsalar da genellikle sonuç hüsrandır. Çünkü teknik bilgi gerektiren bu durumlar genellikle iyi bir tesisatçı bulmak ve sorunu en uygun şekilde çözdürmek gerekir. İnsanları çileden çıkaran sorunlardan bir tanesi su kaçağıdır. Bunun tespit edilmesi için eskiden tüm duvarın yıkılması gerekirken, artık teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı yapan bölge kısa sürede tespit edilmektedir. Ardından bu bölgenin onarımı sağlanır.

 

İstanbul’un en çok iş alan firmalarından Dizayn Tesisat ustaları; evlerde ve iş yerlerinde karşılaşılan en büyük sorunların tıkanıklık olduğunu belirtmektedir. Bu nedenle tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma konusunda epey tecrübeli olan ustalar, insanların giderlerden geçemeyecek kadar büyük maddeler attıklarını, bu nedenle ciddi sorunlarla karşılaştıklarını belirtmektedir. Tam da bu nedenle profesyonel bir ekip kuran ve her türlü zor durum için çalışmalarını etkin bir şekilde devam ettiren Dizayn Tesisat, bu tür hizmetlerin yanında petek temizleme ve su kaçağı çözümü gibi pek çok çalışmayı gerçekleştirmektedir.

 

Su Kaçağı Tespiti: Eski zamanlarda duvarların ve fayansların kırılması ile anlaşılabilen ve çok zor işlemlerin ardından kaçağın yeri bulunabilen bu işlemde Dizayn Tesisat teknolojik gelişmeleri kullanarak çalışmaktadır. Özel cihazları sayesinde su kaçağı olan bölge tespit edilir ve çalışmalar yalnızca bu bölgede yapılır. Profesyonel çalışmalarla buldukları su kaçağı bölgesini, yine aynı şekilde özel cihazlarla kısa sürede kapatmaktadır.

 

Petek Temizleme: Özellikle kış aylarında kullanılan doğalgaz ısıtma yöntemlerinde, petek temizlemenin de önemli bir yeri vardır. Eğer petekler temizlenmezse ısınmada ciddi sorunlar oluşur ve bu sorunlar faturaya yansır. Dizayn Tesisat, petek temizleme konusunda da özenli çalışmalarına devam etmektedir. İlk aşamada kirlenmiş petekler boşaltılır. Ancak bu işlem yapılırken evin kirlenmemesi için özel çaba sarf edilir. İçi boşaltıldıktan sonra özel kimyasallarla peteklerin içi güzel bir şekilde temizlenmektedir. Petek temizleme işlemleri sayesinde ısınma konusunda %30 tasarruf sağlanmaktadır.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma: Evlerde veya iş yerlerinde karşılaşılan en can sıkıcı sorunlardan bir tanesi de tuvalet tıkanıklığıdır. Dizayn Tesisat, tecrübeli ustaları ile tıkanıklığı çeşitli ilaçlar ve kimyasallarla açmakta ve bunu yaparken hijyen ve sağlık koşullarına da dikkat etmektedir. Ayrıca bu tür ilaçların etki etmediği zamanlarda özel cihazlarla tıkanıklık açılabilir. Bu teknolojik aletleri bünyesinde barındıran firma, bu tür sorunlar karşısında kısa sürede çözüm getirebilmektedir.

 

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma: Lavabo tıkanıklığı açma işlemi de tıpkı tuvalet tıkanıklığı gibi kimyasal ürün veya cihazlarla yapılabilir. Ancak bu tür sorunlarda başarısız olunmasının nedenleri arasında ustaların bilgisiz olması, kullanılan malzemelerin yetersiz olması veya teknolojik cihazların yetersiz olmasıdır. Dizayn Tesisat, bu tür çalışmalarda her türlü ekipmanı ve ürünü etkin bir şekilde kullanabilen ustalarla çalışmaktadır. Böylece tıkanıklık açma konusunda gerekli tüm çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir. 

 

Firma İletişim Bilgileri

Firma: Dizayn Tesisat

Web: http://www.dizayntesisat.com/

E-posta: info@dizayntesisat.com

Anadolu Yakası Telefon: 0216 622 20 22

Avrupa Yakası Telefon: 0212 446 20 22


ETİKETLER : su kaçağı tıkanıklık açma tuvalet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör