Film Sektöründe Büyük Arşiv

Bir filmden büyük bir keyif almak istiyorsanız, onu kaliteli bir şekilde izlemekten başka çareniz yoktur.
Bu haber 2016-05-04 12:08:03 eklenmiş ve 792 kez görüntülenmiştir.

Teknolojik gelişmelerin getirdiği en büyük faydalardan bir tanesi de insanların bulundukları yerde birçok faaliyeti gerçekleştirebiliyor olmalıdır. Bir bilgiye, bir aktiviyete, bir ürüne ve daha birçok şeye ulaşmak oldukça kolay bir haldedir. Bunlardan bir tanesi de sinema sanatının evlere girmesi ile başlar. Öncelikle filmlerin DVD veya CD’leri bilgisayarlar veya televizyon yardımıyla izlenebilmektedir. Ancak her zaman her bu yolla film izlenmeyebilir. İnsanlar internetin getirdiği avantajlardan yararlanırken, film dünyasını da göz önünde bulundurmuştur. Bu nedenle film siteleri ortaya çıkmıştır. Her ne kadar illegal bir yöntem olsa da, film izlemek için sürekli olarak para verebilecek durumda olmayan insanlar, bu dünyadan uzak kalmamış olurlar. Film sektörünün internet üzerinde ilerlemesinin hem yanlış hem de doğru tarafları vardır.

 

Film Sitelerinin Faydaları

 

Film siteleri, istediğini izlemek isteyen insanlar için bulunmaz bir fırsattır. Her ülkeden her yöreden pek çok film, bu siteler aracılığıyla izlenebilir. Ancak bu filmleri seçerken, öncelikle sitenin bazı standartlara sahip olması gerekmektedir. İlk başta hd film izle seçeneğinin yer alıp almamasına dikkat edilir. Bunların yanında görüntü ve dil kalitesi gelir. Resmi olarak dilimize çevrilmemiş filmlerin dublaj ve alt yazı seçenekleri kaliteli olmalıdır. Cümlelerin anlam bütünlüğü bozulmadan, sesler senkronize olarak dublajlanmış olmalıdır. Alt yazı seçeneklerinde de aynı şekilde kalite ve senkronizasyon önemlidir. Bazı çevirmenler durumlara mizah katmak amacıyla veya tamamen amatör durumlardan dolayı alt yazı çevirilerinde filmden bağımsız cümleler kullanırlar.

 

 

Komik Film Altyazıları: 

 

Her ne kadar komik görüntüler ortaya çıksa da, bu tür özellikler aslında kalitesiz bir çeviri ve kalitesiz bir film sitesinin göstergesidir. Bir filmden o filmin vermek isteği tüm hazzı, bilgiyi veya mesajı almak için o filmin kaliteli bir şekilde izlenmesi gerekir. Film siteleri, genellikle aynı filmlerden oluşan, bozuk görüntülere sahip olan ve hatta filmin ismi yer almasına rağmen videoyu çalıştırmayan örneklerle doludur. Bu sitelerin insanlara verdiği stres ve sıkıntılar nedeniyle iyi bir film sitesi önerisi ile bazı işleri kolaylaşabilir: conofilm.com

 

Cono Film Sitesi

 

Cono film sitesi,  bünyesinde farklı ülkelerden, farklı yönetmenlerden pek çok filmi barındırmaktadır. Ayrıca tüm dünyada merakla takip edilen yabancı diziler de bu site içerisinde yer almaktadır. Görüntü kalitesi, alt yazı seçenekleri, dizi bölümleri ve daha birçok özelliğe sahip olan bu film sitesi, özellikle hint filmleri, komedi filmleri, korku filmleri ve daha pek çok seçenek yer alır. Uzak doğu filmleri izlemek isteyenler de bu film sitesinin arşivinden yararlanabilirler. Cono Film’e ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri

 

Web: http://www.conofilm.com/

Facebook: https://www.facebook.com/ConoFilm/

 

Twitter: https://twitter.com/ConoFilm


ETİKETLER : film izle hd film izle uzak doğu filmleri izle hint filmleri izle
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör