Aşk Sözleri Bulabileceğiniz Büyük Bir Arşiv

eguzelsozler.com sitesinin içerisinde aşka, ayrılığa, kardeşliğe, bağlılığa ve hatta sinire dair her türlü sözü bulmanız mümkündür. İnsanın duygu dünyasındaki herşey için bu siteden faydalanabilirsiniz.
Bu haber 2016-04-29 14:17:27 eklenmiş ve 1198 kez görüntülenmiştir.

Edebiyat, insanın duygu dünyasının en güzel yansımasıdır. Edebiyatın narinliği içerisinde harmanlanmış sözcükler, duygu dünyasını açığa çıkaran eserler gibidir. Bu nedenle insanlar kimi zaman bu sözlerin bizzat üreticisi olsa da, zaman zaman da başkalarından duydukları veya başka yerlerden okudukları güzel sözler eşliğinde mest olabilirler. Bu sözlere ulaşılabilecek geniş bir arşive sahip olan eguzelsozler.com sitesinde, doğum gününden kardeşlik mesajlarına, aşk mesajlarına veya ayrılık mesajlarına ulaşmak mümkündür. Hatta sevdiklerinden özür dilemek isteyenler ve bunu hangi yolla yapacağını bulamayanlar, bu sitede yer alan yüzlerce mesajdan seçim yapabilirler. İnsanların gönlüne dokunan en edebi ve duygusal sözler, eguzelsozler.com’da yer alır.

 

Edebiyatı kuvvetli yazarlar, bu site içerisinde duygulara hitap eden, insanlara tercüman olan sözler yazarlar. Aynı zamanda her yerde bulunmayan ve çok orijinal sözlerin de bu sitede yer aldığı bilinmelidir.

 

Eğer bir insan birine aşık olduysa, ona içinden dünyanın en güzel sözlerin söylemek gelir. Ancak kimi insan kendi kendine bu tür sözler üretebilecek veya söyleyebilecek bir yeteneğe sahip değildir. Kimisi böyle yetenekli de olsa, farklı sözlerin arayışı içerisine girebilir. Çünkü insan ister istemez kendisini tekrar eder. İşte bu site de tam bu noktalarda devreye girer. Şimdi size bu siteden seçilmiş eşsiz sözlerden birkaç örnek vereceğim:

 

Gamzelerinin içinde dinleniyorum geceleri. Uyurken hep gülümsüyorsun, mahrum etmiyorsun beni gülen yüzünden. Gamzelerini görünce dayanamıyorum sevgili, hemen düşüyorum içine. Orası öyle huzur dolu bir yer ki, gülüşlerin yankılanıyor her seferinde.

 

“Seni sevmek diye bir şey var hayatta. Her işini bırakıp bir seni bilmek, her sokağı unutup bir sana yürümek… Sen başımın tacı, gözümün nuru, benim gülen yüzüm… Hayatıma girdiğin gün için ne desem az kalır sana. Sen var ol, sen eksik olma başımdan. Sen dilimde kelam, aklımda selam ol hep.

 

“Bu aşkın önünde boynum kıldan ince, ne dersen başım üstüne. Her gece çiçekler sermeliyim odana, balonlarla doldurmalıyım tavanını. Gizli notlar bırakmalıyım çekmecene, kapına, aynana. Her gün mutlu olmalısın sevgilim, her gün biraz daha çok sevmeliyiz birbirimizi. Paylaştıkça çoğalan mutluluk gibi olmalıyız biz, gözlerinden bir damla yaş dökülmemeli yanaklarına. Yanakların kuru kalmalı, gözlerinin içi gülmeli ve mutlu ölmeliyiz sevgilim.

 

Eguzelsozler.com sitesinde birbirinden güzel aşk sözlerini bulmak mümkündür. Siz de bu siteye ulaşmak istiyorsanız:

 

E-Güzel Sözler İletişim Bilgileri

 

Web Site: http://eguzelsozler.com/

E-posta: admin@eguzelsozler.com

 

 

 

 


ETİKETLER : güzel sözler aşk sözleri sevgiliye güzel sözler duygusal sözler anlamlı sözler
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2018 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans |
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör