Fraenkische İle Bina Sistemleri

Dünyanın en kaliteli bina sistemleri firmalarından biri olarak hizmet veren Fraenkische, Türkiye'deki faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Firmanın ilk eğitimi 24 Şubat'ta Ankara'da verildi.
Bu haber 2016-03-17 18:04:31 eklenmiş ve 1401 kez görüntülenmiştir.

Fraenskiche, yapı ve inşaat, otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için ürünler üretebilmektedir. Dünyada öncü firmalardan biri olan Fraenkische, plastikten veya boruların üretimini ve satışını sağlıyorlar. Drenaj sistemlerinde, yerden ısıtma sistemlerinde, binalardaki elektrik sistemlerinde, yer altı kablo sistemlerinde, otomotiv kablo koruma veya endüstri kablo koruma gibi sistemlerde; başarı birçok uygulama yapmaktadır. Tüm çalışanlarına kendi alanlarında üstün eğitimler sunan firma, sürekli olarak büyümeyi hedefleyen ve bu başarıyı da kaliteli çalışmaya başlayan bir yapı sergilemektedir.

 

Bina Sistemleri Eğitimleri Devam Ediyor

 

İlk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde Ankara Atlı Otel’de düzenlenen eğitimde, özellikle Yoni Altaras ve Ayşin Eke’nin olduğu eğitimlere katılımın yoğunluğu oldukça dikkat çekti. Yoni Altaras, katılımcıları Fraenskiche boru sistemleri ve bina tesisatı hakkında önemli bilgiler verdi. Plastik ve metal boruların hem avantajlarından hem de dezavantajlarından bahseden Altaras, plastik ve metal malzemelerin bir araya getirilmesi ile ortaya çok katmanlı kompozit boruların ortaya çıktığını belirtti. Ayrıca ısıtma ve tesisat sistemlerinde kullanılan borular hakkında da detaylı bilgi verdi.

 

Yerilen öğle yemeği molasının ardından ise katılımcılara uygulamalı olarak ders verildi. Bu tür uygulamalı bir ders sayesinde katılımcılar boruları ve fitingleri yakından inceleme fırsatı buldular. Fraenkische eğitimi, Özge Erdoğan’ın katılımcılara eğitim sertifikası dağıtmasının ardından son buldu. Eğitimlerin ise daha sonra İstanbul ve İzmir’de de düzenleneceği bilgisi verildi.

 

 

 


ETİKETLER : yerden ısıtma yerden ısıtma sistemleri bina sistemleri elektrik sistemleri bina elektrik sistemi yeraltı kablo sistemleri endüstri kablo koruma sistemleri
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2020 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör