Yeni bir kargo sitesi: Numunem Kolay

Teknobanka olarak teknoloji haberlerini yakından takip edip okuyucularımızla güncel yenilikleri, teknolojik alet tanıtımlarını ve teknolojiyle ilgili bilumum gelişmeleri paylaşmaktayız. Bu yazımızda da gönderinin tarihçesini paylaşacağız.
Bu haber 2016-02-25 11:24:05 eklenmiş ve 1507 kez görüntülenmiştir.

Hepimiz  çocukken Bak Postacı Geliyor şarkısını Postacı amcanın; birbirinden ayrı düşmüş insanları mektupla da olsa kavuşturduğu ve böylelikle   ne kadar kutsal bir vazife yaptığını düşünerek söylemişizdir.  Çocukluğumuzdaki Postacı amcalar halen varlar ancak teknolojinin gelişmesi ve cep telefonlarının çıkmasıyla mektup artık nostaljik olarak yazmak isteyenin tercih ettiği bir iletişim aracı oldu. Uzaktaki yakınlarımıza göndermek istediğimiz hediye v.s. türü şeyler de posta kolisi ile değil artık kargo dediğimiz ve özel sektörün işin içine girerek hem teknolojiyi hem de verimliliği artırdığı yeni bir iş alanı oldu.

Özel sektörün gönderi alanına  el atmasıyla ve teknolojik gelişmelerin de elvermesiyle beraber eskinin kargo gönderimi de yerini yeni bir anlayışa bıraktı. Eskiden kargo gönderirken; alıcı tarafa ( direkt o kişi olmasa da olur, akrabasına, komşusuna v.s. teslimat da yapılabilir )  en azından 1 hafta sürede ( inşallah ) selametle teslim edilmesine dua ederdik. Şimdi ise; kargo gönderirken; göndermek istediğimiz yere doğru zamanda doğru kişiye ve içinde gönderdiğimiz her neyse bozulmadan, kırılmadan, dökülmeden teslimi  ve bu konuyla ilgili geri bilgilendirmenin kargo elimizden çıktığı aşamadan alıcının eline teslim edilinceye kadar geçtiği aşamalarda tek tek yapılmasıdır.  Teknoloji böyle bir şey işte!  Teknolojiyi doğru kullanmayı bilen ve müşteri olarak bizlerin bu taleplerini karşılayan şirketler de bir adım öne çıkarak tercih sebebi oluyor. 

Firmanın tanıtım slide'na da buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada yeri gelmişken; kargo gönderimi konusundaki bir internet sitesinden bahsetmek istiyoruz. Adı Numunem Kolay ; her ne kadar sektörde ismi yeni yeni duyulsa da Türk Ekonomi Bankası’nın Nakliyemkolay .com isimli projesinin bir altyapı ürünü ve arkasında ise DRN Lojistik gibi güçlü bir firmayı alarak sahaya çıkmış bulunuyor. Yurtdışı kargo gönderimi alanında hizmet veren şirket; müşterilerini bilgilendirme amacıyla da oldukça kolay anlaşılan bir internet sitesi yapmış.  Yurtdışında gönderi yapmadığı ülke yok gibi.. Üstelik doktorlar, akademisyenler ve öğrenciler için özel kampanyaları da bulunuyor. Doktorlar deyince ismini de numune olarak koymasının nedeni daha iyi anlaşılıyor.

Numunem Kolay Nerede?


Haritayı Büyüt


ETİKETLER : numunem kolay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sektörel haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2020 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör