Türkiye'nin İlk ve Tek Anlık Tepki Ağı!

Hem soru sormak hem de soruları yanıtlamak için anlık tepki ve beğeni sitesi www.oylagitsin.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bu haber 2015-11-20 15:57:06 eklenmiş ve 1177 kez görüntülenmiştir.

Teknolojinin ve dolayısıyla sosyal medyanın günlük hayatın içinde önemli bir yere sahip olması ile birlikte, gündemden ve hayatın içinden birçok tepki ve belirti de sosyal paylaşım platformlarından veriliyor. İnsanlar fikirlerini belirtmek için çeşitli sorulara butonlar aracılığıyla yanıt veriyor. Böylece oylama sistemi, günlük hayatın içerisine sosyal medya ve internet kullanımı ile yerleştirilmiş oluyor. 

 

Bu amaçla yola çıkan www.oylagitsin.com sitesi, bünyesindeki kullanıcılarının diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi bir soru sormasını ve diğer kullanıcıların da bu soruyu oylayıp istatistiksel sonuçlar elde etmesi için oluşturuldu. Sosyal ağ sitelerindeki mantıkla işleyen sistemde, kimin ne oyladığı da açıkça görülebiliyor. İsteyen kişiler detaylı istatistiklere ve soruların cevabına da bakabiliyor. Oldukça basit ve eğlenceli bir şekilde işleyen sistem, Türkiye'nin ilk ve tek anlık tepki ve beğeni sitesi olma özelliği de taşıyor.

 

İnternet hızının gelişmesiyle farklılaşan ve gelişen talepler doğrultusunda düzenlenen sistemde, hızlı dönüş almak sosyal ağ üstünde fikir üstünlüğü sağlamak mümkün oluyor. Ayrıca www.oylagitsin.com sitesindeki sistem sayesinde basit bir kamuoyu oluşturulmuş da oluyor. Site kullanıcıları, hem soru soran hem de cevapları veren kişiler olabiliyor. Açık kaynak üyelerin eklenmesi ile birlikte kişiler, sitenin bir parçası konumunda oluyor. Aynı zamanda soruların altına ve sitenin farklı bölümlerie yorum da yazabiliyorlar. 

 

Anlık tepki ve beğeni formatında işleyen sitenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de herhangi bir soruyu oylayan kişilerin, diğer cevaplardaki eğilimleri de görebiliyor olmasıdır. Örnek olarak parti oylamalarında bir partiye oy vermiş kişiler, geçen seçimlerdeki oylarından pişman olup olmadıkları ilgili sorulara da yanıt veriyor. Böylece cevaplar ve yüzdeler arasında da ba kurulabiliyor. Kamuoyu oluşturma ve insanların tepkilerini ölçme / anlama konusunda oldukça faydalı bir sistem olarak düzenlenen bu sitede, siz de sorularınızı sorabilir veya diğer üyelerin sorularına cevap verebilir veya yorum yapabilirsiniz. 


ETİKETLER : anlık beğeni anlık tepki oylama sistemi oylama istatistik sosyal ağ sosyal ağ platformları oylama sitesi oylama sistemi anlık beğeni ve tepki oylagitsin.com oylama platformu kamuoyu oluşturma sosyal ağlarda oylam
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Site Tanıtımları haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Geliştirilebilir
İdare Eder
Kötü
Güzel

© Copyright 2020 Teknobanka.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. | Dijital Ajans
Marka Haberleri
Apple
Samsung
Sony
HTC
Nokia
Akıllı Telefonlar
iPhone 6
Galaxy S6
Galaxy S6 Edge
Xperia Z4
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Google Youtube
Skype
İşletim Sistemi
Google Android
Apple iOS
Microsoft Windows Phone
Diğer
ikaz yeleği
jeneratör
jeneratör